Hoşgeldiniz  

Akhisarspor çözüm önerileri

akhisarliyiz | 19 Eylül 2020 | Akhisar, Haberler, Spor, Tüm Manşetler A- A+

Akhisarspor çözüm önerileri

Öncelikle tüm taraftarlar neredeyse şaşkın. Geçtiğimiz yıla kadar borçsuz ve en iyi yönetilen kulüp olduğumuz söylenirken bir anda maçlara çıkacak futbolcu bulamayacak hale geldik.

Nasıl oldu?

Neden böyle oldu?

Günlerce konuşabiliriz. Ancak şu an üzerinde kafa yormamız gereken tek şey önümüzdeki günler için Akhisarspor’u toparlayacak çözüm önerilerinin konuşulması olacaktır.

Yönetim seçim kararı aldı. Başkan Karabulut’ta zaten yeni başkan bulunsa gideceğini belirtti.

Peki neler yapılabilir?

  • Kulübe üyelikler açıldı ancak sembolik bir iki üyeliğin dışında bir hareketlilik yok aldığımız duyumlara göre.

Ücret mi yüksek?

İlgisizlik mi?

Küskünlük mü?

Yukarıdaki sebepler veya başka sebepler olabilir. Burada yönetim belki de üyelik ücretini daha uygun bir rakama çekebilir ve yeni üyelere oy kullanma hakkını verebilir.Eğer rakamda sorun yoksa takıma gönül vermişler üyeliklerini yapıp ortak akılla yönetilen bir yönetim kadrosu oluşturmak için harekete geçmeli.

  • Ayrıca gelecek yönetim gelir giderle ilgili belirli aralıklarla bilgi paylaşmalı.
  • Yardım kampanyası başlatılabilir ve bu yapılırken tüm teknolojik imkanlardan faydalanılması gerektiği unutulmamalı. Yardım kampanyasına her mecradan katkı sunulabilmeli.
  • e-ticaret imkanlarından faydalanılabilir. Hızlı bir şekilde e-store, e-mağaza adı ne olacaksa olsun e-ticaret mağazası açılabilmeli ve ön siparişle alışveriş yapılabilmeli. Böylece şehir dışında yaşayan ve katkı sunmak isteyen, takımına ait ürünleri evinde, işyerinde bulundurmak isteyen kişilere imkan verilmeli.
  • Hatta mevzuat açısından nasıl olur bilinmez ama gelir anlamında fazla katkı sunulması açısından Akhisar’a ait yerel markaların ürünleri uygun fiyatlara e-mağazada satılabilmeli.
  • Akhisarspor adına uygulama yapılabilir. Uygulamayı yükleyenlere yapılacak farklı etkinliklerle aidiyet ve taraftarlık duygusu özellikle genç taraftarlara aşılanabilir.

Ahmet A (Bir taraftar)

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
DOLAR 7,8782
EURO 9,2854
BIST 1,1778
ALTIN 481,64
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2020 Akhisarlıyız Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.